Pokoloruj ze mną świat… – Festyn z okazji Dnia Dziecka w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy

Tradycyjnie z okazji Dnia Dziecka nasza projektowa Ekipa wspólnie z wolontariuszami Fundacji „dr Clown” gościła w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy w związku z organizowanym Festynem z okazji Dnia Dziecka.

Nasza młodzież zaprezentował bajkę muzyczna „Księżniczkę na ziarnku grochu”. Podczas występu debiutował nowy wolontariusz –Wojciech, który wcielił się w rolę Księcia – bardzo udany debiut. Bursowy aktorom towarzyszyła ekipa dr Clown, która zabawnie włączała się  w poszczególne fragmenty bajki.

Na zakończenie nasz dyżurny Kłapouszek – Madzia przeprowadziła konkurs dla dzieci ze znajomości prezentowanej bajki, a Piotruś dzielnie rozdawał nagrody.

Wszyscy nasi aktorzy wypadli perfekcyjnie, w pełni zinterpretowali się w poszczególne role – jednymi słowy – byliście REWELACYJNI – dzieciom się bardzo podobało.

Po festynie, chętni wolontariusze – Madzia, Paulina i Marika wspólnie z wolontariuszami dr Clown odwiedzili dzieci  w Szpitalu Uniwersyteckim im dr A. Jurasza w Bydgoszczy z Oddziału Chirurgii  Dziecięcej i Okulistyki.

W tym dniu żadne dziecko nie mogło być pominięte…

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym…